سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

طراحی تیزر تبلیغاتی و ابزار های حرفه ای تبلیغات

 

تبلیغ یک ابزار برای ترویج یک محصول یک برند و خدمات به مخاطب است. تبلیغات به اشکال مختلف از تبلیغات کاغذی تا تیزر تبلیغاتی ارائه میشود و به یک ویژگی بارز در بازار رقابتی تبدیل شده است. هزینه تبلیغات به ویژه تیزر تبلیغاتی با سایر انواع بازاریابی ها متفاوت است و در این تبلیغات آگهی دهنده کنترل کاملی بر محتوا و پیام دارد. فرمت تیزر تبلیغاتی فیلم است و با توجه به ماهیت آن تیزر تبلیغاتی یک روش تبلیغاتی محبوب است زیرا میتوانند با نرخ بالای کلیک  CTR بسیار پر مخاطب باشند.

اسپایرل تیم

خدمات گسترده و متنوعی در حوزه تبلیغات ارئه می دهد که علاوه بر تیزر تبلیغاتی حرفه ای می توان به عکاسی صنعتی، دیجیتال مارکتینگ، موشن گرافیک، سوشیال مدیا و شبکه های مجازی اشاره کرد.

ما یک شرکت بزرگ تبلیغاتی نیستیم !!! ما یک تیم هستیم یک تیم تبلیغاتی کوچیک با ایده های بزرگ و متفاوت !

کار تیم ما دیده شدن است. دیده شدن و رسوندن شما به ساده ترین شکل ممکن به هدف هاتون.

تیم Spiral از اونجا تشکیل شد که بعد از کار کردن در شرکت های تبلیغاتی مختلف و اختلاف نظر با مدیر های مختلف ( ایده های تکراری و سنتی و ) تصمیم به تشکیل یک تیم تبلیغاتی کوچیک ولی با ایده های ساده و نوین گرفته شد.

فعالیت ما از خرداد 97 شروع شده و شامل طراحی های گرافیکی، ساخت تیزر، عکاسی ، طراحی وب سایت ، تولید محتوا، مشاوره تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ، برگزاری کمپین های تبلیغاتی بوده است.

امیدواریم بتوانیم در کنار شما دوستان در راه هدف خود پیشرفت داشته باشیم.

https://spiralteam.com/

https://spiralteam.com/portfolio/